Padel middag jeugd

21 november 2019


Beste leden,
 
Afgelopen week heeft de jeugdcommissie de najaarscompetitie afgesloten met een padel middag. Samen met de ouders hebben alle competitie spelende kinderen een clinic padel tennis gehad vanuit het jeugd sponsor budget. Van 12.00 tot 14.00 werd er op het scherpst van de snede 'gepadeld’ bij Victoria in Rotterdam. We hadden drie banen en een trainer en onze eigen Marcel deed ook mee. Deze sport is populair en snelgroeiend. Het spelletje is een kruising van squash en tennis en is makkelijker te doen en heel spectaculair omdat rally’s langer zijn. Bovendien kan het met elk weertype en is het een perfecte aanvulling in de winter voor tennis en hockey verenigingen. Kijk allemaal maar eens op Youtube. Uiteindelijk moest er natuurlijk door ouders tegen de kinderen gespeeld worden. Dat viel nog niet mee (voor de ouders) want ook ons top jeugd team deed mee (deze spelen al bij de senioren mee en iedereen die op zondag wel eens komt kijken weet dat ik het over Ralph, Eva, Thijs, Nora en Daniel heb). Kortom, een hele leuke gezellige middag. 
 
Wendy en Victor

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam