Herinnering inschrijven tennislessen

24 maart 2021

Beste ATV-ers,

Hierbij een korte reminder, maar toch ook het dringend verzoek om (indien je dit wenst natuurlijk) je in te schrijven voor de tennislessen, goed om bij het inschrijven ook in de opmerkingen aan te geven met wie je momenteel lest en op welke tijd. Dan helpen we het indelen zo makkelijk mogelijk te maken. Des te eerder kunnen we beginnen met indelen.

Nog even voor de volledigheid hieronder een korte handleiding hoe je je in kan schrijven via de website van de tennisschool. 

Hoe schrijf ik mij in voor tennistraining?
Inschrijven kan via de site van Maximus Tennis (https://maximus.tennis/). Eenmaal op de hoofdpagina, klik je op “Tennislessen” en scrol je naar beneden totdat je het logo van ATV ziet:

Klik vervolgens op ons logo om in het winkelwagentje vervolgens uw keuze te selecteren. Alternatief is om deze link te gebruiken waarmee je direct in het ATV-winkelwagentje belandt.

Zelf heb ik gekozen voor “ATV Alblasserdam zomerles 2021 – Groep – 4p – 18x – 60m” voor 216 euro. Vervolgens kan je je naam en beschikbaarheid opgeven en wanneer alles correct is ingevuld, klik je op “Toevoegen”.

Boven in beeld zie je dat jouw keuze is toegevoegd aan uw winkelmandje. Net BOL.com…

Laatste stap is door te gaan naar betalen door op afrekenen te klikken:  

Vul vervolgens je gegevens in, kies de betaalmethode (gespreid betalen kan ook!) en voeg eventueel nog een opmerking toe. Ik trainde normaliter bijvoorbeeld met Victor, Noortje, Bart en Lisette op maandagavond en heb dit hier aangegeven. Ik denk dat het slim is om in de opmerkingen te zetten met wie je nu training hebt en wanneer, dat maakt het indelen hopelijk makkelijker.

Als je hebt betaald is het gelukt. Bij gespreid betalen moet je links bij je gegevens de SEPA-machtiging invullen.

Mochten jullie nog vragen hebben, laat het a.j.b. weten.  

Namens het bestuur,  

Siebe Versendaal
E: [email protected]
M: 06-20 84 74 88 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam