Hartelijk dank voor donaties - Dekenkisten zijn geplaatst  

29 maart 2024


De actie die we zijn gestart om donaties te ontvangen voor het met meubilair verfraaien van ons padelpark begint een succes te worden. Al binnen een week hebben we onze eerste aankopen kunnen doen. De dekenkisten om onze kleding etc. droog op te slaan tijdens de wedstrijden of waarop we even kunnen uitrusten zijn gisteren geplaatst (zie bijgaande foto). Bij iedere baan staan 2 kisten die direct goed in gebruik zijn genomen.  

We zijn trots op dit resultaat en willen iedereen die hieraan bij heeft gedragen, in welke vorm dan ook, hartelijk bedanken.  

https://betaalverzoek.rabobank.nl/betaalverzoek/?id=dUdpJLQrTx6UCKF7gS5k7Q  

De actie is uiteraard nog niet ten einde. Donaties blijven van harte welkom, zodat we binnenkort ook van nieuwe picknicktafels kunnen genieten.  

Vriendelijke groeten,

Ron.     

Nieuwscategorieën