Geslaagde Sportdag Alblasserdamse basisscholen op Sportpark Souburgh
16 mei 2025
Donderdag 15 mei vond op Sportpark Souburgh een sportieve en zonnige schoolsportdag plaats voor de Alblasserdamse basisscholen. Leerlingen van Het Palet, Het Kompas, De Twijn, De Schalm en ’t Nokkenwiel maakten met veel enthousiasme kennis met diverse sporten, waaronder tennis en padel bij onze eigen Alblasserdamse Tennis- en Padelvereniging (ATV).
Onder begeleiding van onze vrijwilligers en trainers volgden de kinderen leuke en actieve tennis- en padelclinics, waarbij fanatiek werd gerend, geslagen en natuurlijk veel gelachen. Naast tennis en padel konden de leerlingen ook kennismaken met voetbal, hockey en atletiek bij de andere verenigingen op het sportpark.
Het stralende weer, de energieke sfeer en de sportieve inzet van alle scholieren maakten het tot een fantastische dag. ATV kijkt met veel plezier terug op dit geslaagde evenement en hoopt veel van deze jonge sporters nog eens terug te zien op onze tennis- of padelbanen!
Nieuwscategorieën