Eerste padel mixavond een succes!

29 maart 2024


Beste padellers,
 
Afgelopen woensdag hebben we de eerste padel mixavond georganiseerd. Het is nog even zoeken naar de perfecte formule maar gegeven de bijna 40 deelnemers op de eerste avond lijkt dit een succes te worden. 
 
Iedereen kan tussen 19.00 en 22.00 binnenlopen en mee gaan doen. Dus als je pas om 20.00 aan kunt sluiten geen probleem. Siebe mixt iedereen door elkaar en je speelt potjes van 30 minuten.
 
We hebben meteen maar even de nieuwe professionele biertaps getest samen. Als barman van de avond kan ik zeggen dat de Leffe Blond erg goed smaakte bij de deelnemers.
 
Volgende weken proberen we alle 4 de banen te reserveren. Dan hebben we nog iets meer plaats. Als je het leuk vindt dit van Siebe over te nemen met een groepje, meldt je dan aan. We blijven je helpen natuurlijk. tot volgende week!
 
Victor

Nieuwscategorieën