Contract verlenging tennisschool Move a Head

08 oktober 2019


Afgelopen week hebben Siebe en Victor met de tennisschool Move a Head een nieuw contract gesloten. Een vernieuwd en gemoderniseerd contract waarbij de tennisschool en ATV weer echte partners worden.  Samen werken en hele duidelijke afspraken staan centraal. Bijzonder is dat de tennisschool nu al 10 jaar verbonden is aan ATV. De recente enquete onder de lessende leden was heel positief en is ook een terug kerend onderdeel van de relatie. De verbeterpunten uit de enquete worden meteen opgepakt. Hoewel het potje padel tennis om het te vieren in het water viel, was het leuk genoeg om even aan alle leden te melden.

Het bestuur

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam