Boom sponsoren

27 augustus 2019

Beste leden,

We vorderen nu echt met het verfraaien van het terras. Als het goed is, zijn we net voor het open toernooi klaar. Zoals zo vaak tijdens een project kom je al doende op nieuwe ideeën. Zo nu ook. We willen via dakplatanen meer schaduw creëren. Dit is hard nodig op het terras maar ook bij baan 3/4. Dit is de goedkoopste en groenste oplossing. Nu willen we echter wat meer bomen aanschaffen dan gedacht en hebben iets leuks bedacht. We hebben 16 bomen nodig. Elke boom kost EUR 170. We roepen iedereen op een boom te sponsoren met een vrienden groepje waar je veel mee tennist. Dus een tennis competitie team, een commissie of gewoon een groepje vrienden kan samen een boom sponsoren. Verzin een leuke naam voor je groep en wij zorgen dat je bordje bij de boom komt zodat iedereen dit nog jaren kan zien.

Stuur je sponsor boom plus naam naar Linda als secretaris of Victor als voorzitter.


Het bestuur

Nieuwscategorieën

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam