ATV kleurt de koude herfstavond met gezellig klaverjassen
24 november 2025
Volle bak bij de aftrap
Afgelopen vrijdag 21 november was het zover: de allereerste klaverjasavond bij ATV. De organisatie lag in handen van Wiebe Preesman en Jan den Butter, die met zichtbaar plezier een prachtig gevulde zaal mochten verwelkomen.
Met 7 tafels vol klaverjassers, goed gevulde koelkasten en een gezonde dosis competitie werd er meteen serieus, maar vooral gezellig van start gegaan.
Fanatiek spel en vrolijke frustratie
De eerste rondes lieten meteen zien dat de deelnemers hun kaarten niet zomaar kwamen wegleggen. Scherpe troeven, slimme slagen en af en toe een blik naar boven “waarom nu alweer mis?!” bepaalden het spel. Er werd gelachen, gegrapt en soms ook heel even gegruwd wanneer de troef net de verkeerde kant op viel.
Een deelnemer zei het treffend tijdens het bijschenken van een drankje: “Ik kwam voor het kaarten, maar ik blijf voor de gezelligheid!”
Hapjes, sfeer en de ATV-gezelligheid
Tussendoor zorgde Adrie voor heerlijke koude en warme hapjes, wat de toch al uitstekende sfeer nóg gemoedelijker maakte. Deze avond voelde precies zoals een klaverjasavond hoort te zijn: ontspannen, warm, competitief en clubhuis-gezellig.
Spanning tot het laatste punt
Na drie rondes werd de balans opgemaakt en de punten zorgvuldig bij elkaar opgeteld. De winnaars mochten een leuke prijs in ontvangst nemen, maar eigenlijk viel iedereen in de prijzen want de avond was een enorm succes!
Top 3 van de avond:
1. Job van Zwienen – 5.364 punten
2. Martin Vastenhout – 5.341 punten
3. Siebe Versendaal – 5.314 punten
Vooruitblik op de volgende editie
De organisatoren Wiebe en Jan straalden na afloop van tevredenheid: “We willen alle deelnemers bedanken voor hun enthousiasme. We kijken nu al uit naar de volgende editie op vrijdag 16 januari 2026.”
Nieuwscategorieën