Pietentraining een groot succes!

28 november 2018


Afgelopen zondag hebben 30 kinderen en ouders een pieten training afgewerkt. Onder leiding van train pieten balazs, marcel en siebe speelden ouders tegen kinderen spelletjes, werkten een bootcamp af en werden wat wedstrijden gespeeld. De kinderen hebben de meeste spelletjes gewonnen. Voorzitter piet miste helaas net het bootcamp onderdeel 😊.

We hadden voor het eerst gasten van NLTC. We gaan proberen wat vaker samen te werken en we beginnen met de jeugd. Wellicht kunnen we zelfs voor het voorjaar gezamenlijke teams maken. Daar gaan we snel over praten.

Tot slot hebben we een broodje gegeten en warme chocomel gedronken want het was goed koud. Volgend jaar gaan we verder met deze leuke traditie. Misschien dat dan ook weer echte pieten komen kijken, die konden dit keer het park niet vinden door alle late aanmeldingen.

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 78 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam