Het ATV SNS OPEN 2018 gaat van start

01 september 2018


De planning van de eerste wedstrijden zijn bekend. Zondag (2 september 2018) starten we in de middag. Vanaf maandag tot en vrijdag zijn alle tennisbanen vanaf 18:00 uur bezet voor het open toernooi. Ook het gehele weekend van 8 en 9 september 2018 zijn de tennisbanen hiervoor bezet.

Leden kunnen zaterdag (1 september 2018) dus nog lekker vrijspelen en oefenen voordat de strijd losbarst. Via mijnknlt.toernooi.nl (klik hier) kan iedereen de geplande wedstrijden in gaten houden. Voor jullie gemak zijn hier de wedstrijden van zondag (klik hier) en die van maandag (klik hier) te bekijken. Nog meer informatie vinden jullie nu en straks op Facebook (klik hier) en onze ATV website (klik hier).

Met vriendelijke groet, 
Uw commissie ATV SNS OPEN 2018 (and beyond)
 
Charlotte Koops & Wilco Blaak & Remco Tigelaar & Patrick Dijk 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

078 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam