Doelstellingen bestuur ATV 2018-2021

29 april 2018

Beste leden, 

De afgelopen weken heeft het nieuwe bestuur hard gewerkt om de seizoen start succesvol te laten verlopen. Door heel slecht weer (vorst en regen in Maart) konden maar ternauwernood de competitie en lessen op tijd beginnen. Het bestuur en de commissies kende wat achterstallig werk gegeven de bestuurlijke strubbelingen. We moesten daarom even focussen op een aantal urgente zaken (bijvoorbeeld baanindeling competitie en lessen, recreatieve banen plannen tijdens competitiedagen, financiën, communicatie gemeente, leden administratie en nieuwe apps en sites etc). Deze periode hebben we afgesloten door toch nog een snelle open dag te houden. Met inzet van de tennisschool, vrijwilligers (veel geflyerd) en een positieve inzet hebben we een leuke dag gehad. De eerste winst van het seizoen zijn dan ook wat nieuwe jeugd en senior leden en een paar sponsoren. Hoe dan ook, we zijn er klaar voor en hebben er zin in. We gaan nu ook langzaamaan aan de belangrijke lange termijn zaken werken. Het belangrijkste punt is voor ons de communicatie naar de leden, de houding van iedereen tov elkaar en een positieve grond houding naar de toekomst. Dan komen de zakelijke dingen vast ook goed. Hier gaan we hard aan werken. Om te beginnen hebben we het beleidsplan er nog eens bij gepakt. Hier staan veel goede dingen in. Mede op basis hiervan hebben we als bestuur 10 punten opgesteld waar we nu aan willen gaan werken. De eerste 9 vinden jullie hieronder. Het tiende punt betreft de tennisschool. Ondanks dat we hier bij aantreden van hebben gezegd dat we in principe verder gaan met de tennisschool, gaan we eerst aan de slag met de op de ALV benoemde commissie. Daarna besluiten we hoe we een herhaling van de turbulente tijden kunnen voorkomen. Ook willen we eens kijken samen met de tennisschool hoe we de tennissport en lessen kunnen moderniseren, meer feed back van ouders en leerlingen kunnen gebruiken en de tennisschool dus een partner kunnen laten zijn die meewerkt op al deze 9 punten. Later meer. De komende maanden zullen we de leden wat vaker raadplegen met betrekking tot deze negen punten. Daarnaast willen we iedereen aanmoedigen de website te gebruiken om een e mail met vragen, klachten en feed back te sturen. Deze mail komt direct bij het dagelijkse bestuur terecht. Elke vraag wordt bekeken en is welkom! Overigens bespreken we deze punten ook met onze account manager van de KNLTB. De KNLTB heeft heel veel zaken al eens bekeken en levert veel kennis, hulp en ideeën. Het eerste gesprek heeft al plaats gevonden. Ondertussen heeft ook Henri het voorzitters archief aan ons overgedragen.  Als wij over een tijdje voortgang maken op deze punten, we allemaal wat positiever elkaar te woord staan en tennis weer het belangrijkst wordt, zijn wij tevreden. 

Groeten Mels, Jordi, Joy, Adrie, Linda, Victor
Doelstellingen bestuur ATV 2018-2021

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

078 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 AV Alblasserdam