Bespeelbaarheid banen

11 februari 2019

Onze banen zijn nog niet bespeelbaar, er is zgn. opdooi, dat betekent dat wanneer het gaat dooien de banen nat en heel zacht worden. Als je dan gaat tennissen wordt de bovenlaag kapot getrapt, vandaar dat er dan niet op getennist kan en mag worden. De netten zijn laag gezet en de borden met vorst/opdooi opgehangen. Bij twijfel blijven de borden hangen, we zijn zuinig op onze banen. Afgelopen jaren hebben we ervaren dat de banen erg zacht blijven na een periode van opdooi en dat betekent dat de tractor wegzakt in de bovenlaag. Na nachtvorst is er veel onderhoud, lijnen aanstampen, banen walsen en slepen. Maar BHS zegt dat na het weekend, als het droger wordt ze er alles aan gaan doen om de banen bespeelbaar te krijgen. 


Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

078 691 3025

Address

Bas Verhoevenweg 9
2952 BV Alblasserdam